207 firm finansowych w sieci partnerskiej Open Brokers

207 firm finansowych w sieci partnerskiej Open Brokers

02-08-2015207 firm wśród Partnerów Open Brokers po 9 miesiącach od startu sieci partnerskiej.

Partnerzy Open Brokers to niezależni przedsiębiorcy z branży finansowej - agencje i multiagencje ubezpieczeniowe oraz pośrednicy finansowi.

Partnerzy w ramach współpracy oferują swoim klientom profesjonalne doradztwo ubezpieczeniowe, opierając się na rozwiązaniach oferowanych przez Open Brokers. W ramach współpracy Partner otrzymuje dostęp do szerokiej oferty ubezpieczeń i korzysta z nowoczesnego systemu informatycznego, który integruje sprzedaż kilkunastu TU w jednej platformie. Oferta obejmuje ubezpieczenia majątkowe (komunikacyjne i nieruchomości) oraz ubezpieczenia na życie.

Dzięki takiej współpracy Partner może zapewnić kompleksową ochronę swojego klienta, a minimalizując liczbę operacji, przedstawia klientowi dopasowaną ofertę ubezpieczenia w kilkanaście minut.

Partnerzy Open Brokers to profesjonalne multiagencje i agencje ubezpieczeniowe, które chcą rozwinąć ofertę ubezpieczeń dla swoich klientów, poszukują innowacyjnych rozwiązań i stawiają na rozwój.

Głównym kryterium przystąpienia przedsiębiorcy do sieci partnerskiej jest potencjał i gotowość Partnera do spełnienia standardów doradztwa Open Brokers.

Na rynku multiagencji ubezpieczeniowych działa dziś kilka firm, które oferują podobny model wspópracy w ramach pośrednictwa ubezpieczeniowego.Open Brokers buduje swoją przewagę w oparciu o:

  • najszerszą ofertę ubezpieczeń dostępnych w jednym systemie informatycznym
  • łatwy w obsłudze i funkcjonalny system do sprzedaży ubezpieczeń
  • wsparcie szkoleniowe
  • wsparcie marketingowe
  • wysokie stawki prowizyjne
  • strategię i misję firmy opartą o profesjonalne doradztwo i jasny przekaz ubezpieczeń.
© 2014-2018 Open Brokers