Już 280 firm w sieci partnerskiej Open Brokers - rozwój w 2015 r. powyżej oczekiwań

Już 280 firm w sieci partnerskiej Open Brokers - rozwój w 2015 r. powyżej oczekiwań

08-01-2016Grupa Partnerów Open Brokers to już 280 firm z branży ubezpieczeniowej i doradztwa finansowego. W ciągu 13 miesięcy sieć partnerska rozwinęła się powyżej oczekiwań (250 Partnerów).

Aktualnie sieć partnerska Open Brokers to:

  • 280 Partnerów (przedsiębiorców z branży ubezpieczeń i pośrednictwa finansowego)
  • 450 OWCA, czyli osób wykonujących czynności agencyjne

W 2016 roku Open Brokers stawia na dalszy intensywny rozwój zespołu Partnerów. Proces tworzenia sieci partnerskiej nie jest przypadkowy - głównym kryterium przystąpienia przedsiębiorcy do współpracy jest potencjał i gotowość Partnera do spełnienia standardów doradztwa Open Brokers.

Partnerzy Open Brokers to profesjonalne multiagencje i agencje ubezpieczeniowe oraz pośrednicy finansowi, którzy chcą rozwinąć ofertę ubezpieczeń dla swoich klientów, poszukują innowacyjnych rozwiązań i stawiają na rozwój swoich firm.

Partnerzy w ramach współpracy oferują swoim klientom profesjonalne doradztwo ubezpieczeniowe, opierając się na rozwiązaniach oferowanych przez Open Brokers. W ramach współpracy Partner otrzymuje dostęp do szerokiej oferty ubezpieczeń i korzysta z nowoczesnego systemu informatycznego, który integruje sprzedaż kilkunastu TU w jednej platformie. Oferta obejmuje ubezpieczenia majątkowe (komunikacyjne i nieruchomości) oraz ubezpieczenia na życie.

Dzięki takiej współpracy Partner może zapewnić kompleksową ochronę swojego klienta, a minimalizując liczbę operacji, przedstawia klientowi dopasowaną ofertę ubezpieczenia w kilkanaście minut.

Na rynku multiagencji ubezpieczeniowych działa dziś kilka firm, które oferują podobny model współpracy w ramach pośrednictwa ubezpieczeniowego. Open Brokers buduje swoją przewagę w oparciu o:

  • najszerszą ofertę ubezpieczeń dostępnych w jednym systemie informatycznym
  • łatwy w obsłudze i funkcjonalny system do sprzedaży ubezpieczeń
  • wsparcie szkoleniowe
  • wsparcie marketingowe
  • wysokie stawki prowizyjne
  • strategię i misję firmy opartą o profesjonalne doradztwo i jasny przekaz ubezpieczeń.
© 2014-2018 Open Brokers