Aplikacja Mobilna Open Brokers już wkrótce trafi do Partnerów

Aplikacja Mobilna Open Brokers już wkrótce trafi do Partnerów

15-05-2017Technologia jest dziś obecna w każdej branży. Jednak wdrażanie innowacji w ubezpieczeniach to skomplikowany proces - wymaga czasu, nakładów finansowych i doświadczenia. W Open Brokers od początku stawiamy na nowoczesne rozwiązania i innowacyjne narzędzia, które ułatwią pracę Agentom.

Opierając się na 12-letnim doświadczeniu zespołu stworzyliśmy jeden z najlepszych systemów do sprzedaży ubezpieczeń na rynku. Dla wielu Towarzystw Ubezpieczeniowych jesteśmy jedyną multiagencją, która przeszła proces pełnej integracji z TU, co oznacza, że polisy Ubezpieczyciela wystawiamy bezpośrednio z naszego systemu.

 

Już w czerwcu do naszych Doradców i Partnerów trafi kolejne innowacyjne narzędzie: Aplikacja Mobilna Open Brokers.

To pierwsze tego typu rozwiązanie na polskim rynku ubezpieczeń, które z pewnością zostanie przyjęte entuzjastycznie przez wszystkich Agentów i wprowadzi rewolucję, na którą czeka rynek.

Aplikacja Mobilna jest integralną częścią systemu Open Brokers. Połączenie między systemem a Aplikacją jest unikalnym rozwiązaniem, które zwiększa komfort pracy Agenta, oszczędza jego czas, minimalizuje ryzyko pomyłek i usprawnia codzienną pracę.

 

"Smartfony na dobre opanowały nasze życie zawodowe i prywatne. Nadszedł czas, by ułatwiły nam pracę w ubezpieczeniach. Taki cel ma nasza aplikacja mobilna dla Agentów – ułatwiać i przyśpieszać pracę z Klientem. Przede wszystkim łączymy najlepsze funkcje systemu i aplikacji. Od teraz Agent może skanować kod Aztec z dowodu rejestracyjnego, a odczytane dane automatycznie zapisują się do nowej kalkulacji, która już czeka na niego w systemie – to oszczędzone 10 minut i pozytywne wrażenie Klienta. W samej aplikacji jest także dostępna pełna, szybka oferta ubezpieczenia pojazdu  kilku TU – to kolejna oszczędność czasu. Dzięki aplikacji Agent może wykonać zdjęcia pojazdu i skany dokumentów, a te automatycznie znajdą się w systemie – Agent znów oszczędza swój czas. Aplikacja umożliwia także w każdym miejscu i czasie, bez dostępu do komputera: podgląd rozliczeń, analizę sprzedaży w podziale na polisy majątkowe i życiowe na czytelnych wykresach, dostęp do wskazówek ubezpieczeniowych i dokumentów. Dzięki aplikacji Agent może dbać o swoich Klientów – przypomnieć im o wznowieniu polisy, o badaniach technicznych, pomóc przy szkodzie, złożyć życzenia urodzinowe" - mówi Tomasz Suchanek, Członek Zarządu Open Brokers odpowiedzialny za Insurtech.

 

Najważniejsze zalety Aplikacji Mobilnej i systemu Open Brokers prezentujemy poniżej.

 

Open_Brokers_aplikacja_mobilna

© 2014-2018 Open Brokers