LINK4, Home Broker i Open Brokers we wspólnej akcji promocyjnej

LINK4, Home Broker i Open Brokers we wspólnej akcji promocyjnej

09-03-2017W ramach promocji "Ubezpiecz mieszkanie z HB" wszystkie nieruchomości zakupione lub wynajęte za pośrednictwem Home Broker będą ubezpieczone w LINK4.

 

Home Broker jest jednym z największych pośredników nieruchomości w Polsce, LINK4 to Towarzystwo Ubezpieczeniowe z 14-letnią historią na polskim rynku, należy do grupy PZU.

Open Brokers jest partnerem LINK4 w sprzedaży ubezpieczeń i wspólnie z Home Broker należy do grupy kapitałowej Open Finance.

 

Promocja jest skierowana do trzech grup Klientów Home Broker:

  • kupujących mieszkanie lub dom na rynku wtórnym
  • kupujących mieszkanie lub dom na rynku pierwotnym
  • najmujących mieszkanie lub dom

 

Dla Klientów kupujących nieruchomość na rynku wtórnym Home Broker ma darmowe ubezpieczenie LINK4 w zakresie murów i stałych elementów mieszkania od ognia i innych zdarzeń losowych oraz Home Assistance.

Dla Klientów kupujących nieruchomość na rynku pierwotnym Home Broker proponuje 25% zniżki na ubezpieczenie nieruchomości w LINK4 - w zakresie murów i stałych elementów mieszkania od ognia i innych zdarzeń losowych oraz darmowy Home Assistance.

Dla Klientów najmujących nieruchomość Home Broker oferuje ubezpieczenie LINK4 w zakresie: mienia od kradzieży i innych zdarzeń losowych, OC  w życiu prywatnym oraz Home Assistance.

Dodatkowo dla wszystkich klientów Home Broker, którzy skorzystają z promocji, LINK4 przygotował specjalną zniżkę na ubezpieczenie komunikacyjne.

 

Wszystkie umowy ubezpieczenia w promocji będą zawierane za pośrednictwem Open Brokers.

 

Współpraca Home Broker z LINK4 jest kolejnym krokiem w doskonaleniu kompleksowej usługi pośrednictwa nieruchomości. Klienci Home Broker mogą w jednym miejscu wybrać nieruchomośc, pozyskać jej finansowanie oraz ją ubezpieczyć.

 

Regulaminy promocji do pobrania.

© 2014-2018 Open Brokers