152 Partnerów - Open Brokers rozwija sieć Partnerów ubezpieczeniowych w całej Polsce

152 Partnerów - Open Brokers rozwija sieć Partnerów ubezpieczeniowych w całej Polsce

02-04-2015Na koniec marca sieć partnerów zewnętrznych współpracujących z Open Brokers rozwinęła się do 152 firm.

Projekt sieci partnerskiej Open Brokers wystartował w grudniu 2014 r., a w ciągu czterech miesięcy do współpracy przystąpiły 152 firmy.

Partnerzy Open Brokers to niezależni przedsiębiorcy z branży finansowej - agencje i multiagencje ubezpieczeniowe oraz pośrednicy finansowi.

Partnerzy w ramach współpracy oferują swoim klientom profesjonalne doradztwo ubezpieczeniowe, opierając się na rozwiązaniach oferowanych przez Open Brokers.W ramach współpracy Partner otrzymuje dostęp do szerokiej oferty ubezpieczeń i korzysta z nowoczesnego systemu informatycznego, który integruje sprzedaż kilkunastu TU w jednej platformie.Oferta obejmuje ubezpieczenia majątkowe (komunikacyjne i nieruchomości) oraz ubezpieczenia na życie.

Dzięki takiej współpracy Partner może zapewnić kompleksową ochronę swojego klienta, a minimalizując liczbę operacji, przedstawia klientowi dopasowaną ofertę ubezpieczenia w kilkanaście minut.

Partnerzy Open Brokers to profesjonalne multiagencje i agencje ubezpieczeniowe, które chcą rozwinąć ofertę ubezpieczeń dla swoich klientów, poszukują innowacyjnych rozwiązań i stawiają na rozwój.

Współpraca partnerska rozwija się także wśród pośredników finansowych, którzy chcą uzupełnić ofertę produktów finansowych o ubezpieczenia i tym samym zapewnić swoim klientom pełne doradztwo finansowe.

Głównym kryterium wyboru jest potencjał i gotowość Partnera do spełnienia standardów doradztwa Open Brokers.

Budowa sieci partnerskiej to jeden z kilku obszarów strategii rozwoju Multiagencji Open Brokers.

Na koniec 2015 roku sieć Partnerów zgodnie z założeniami rozwinie się do 250 firm.

© 2014-2018 Open Brokers