Raty Smart11 dla Klientów Open Brokers

Raty Smart11 dla Klientów Open Brokers

29-05-2017Możliwość rozłożenia wysokiej składki na dwie lub cztery raty to dziś za mało, dlatego Open Brokers proponuje swoim Klientom i Partnerom program Smart11, czyli kredytowanie składki na 11 miesięcy.
Na rosnące zainteresowanie kredytowaniem składki na większą liczbę rat wpłynął wzrost składek w ubezpieczeniach komunikacyjnych, jaki obserwujemy od kilkunastu miesięcy. Program Smart 11 jest aktualnie najlepszą odpowiedzią na potrzeby Klientów.

Partnerzy i Doradcy Open Brokers mogą korzystać ze sprawdzonego programu rat Smart11, który obsługuje operator Bacca. Kredytowanie składki to szybki i wygodny proces zintegrowany z systemem Open Brokers.
Agent już na etapie kalkulacji polisy w systemie otrzymuje estymację raty, którą może przedstawić Klientowi. Rata Smart11 jest także widoczna w ofercie ubezpieczenia generowanej z systemu.
Po wystawieniu polisy w systemie Open Brokers wystarczy z poziomu platformy przejść do Bacca i wygodnie przeprowadzić kredytowanie składki. Cały proces odbywa się online.

Śledzimy trendy na rynku oraz słuchamy potrzeb naszych Klientów i Partnerów. Wdrożenie Smart11 jest odpowiedzią na rosnące składki, szczególnie w ubezpieczeniach komunikacyjnych. Niewątpliwą zaletą programu Bacca jest aż 11 rat, które pozwalają Klientowi na komfortowe spłacenie składki za polisę. Dzięki ratom Klienci mają szansę wybrać ubezpieczenie o szerszym zakresie. Z kolei Partner nadal otrzymuje swoją prowizję od Ubezpieczyciela za pełną składkę. – mówi Jarosław Karczmarzyk, Dyrektor ds. Rozwoju Sieci Sprzedaży Open Brokers.

 

© 2014-2018 Open Brokers