Ruszyła kolejna edycja Akademii Ubezpieczeń Open Brokers

Ruszyła kolejna edycja Akademii Ubezpieczeń Open Brokers

03-04-2017Wiedza i przygotowanie mają w ubezpieczeniach ogromne znaczenie - to dzięki nim Klienci zyskują pewność, że ich ochrona z ubezpieczenia jest optymalna. Rzetelny Doradca ds. Ubezpieczeń jest wciąż niezbędnym ogniwem w zakupie najlepszej polisy.

Aby zapewnić naszym Klientom najwyższy standard obsługi, systematycznie dbamy o doskonalenie kompetencji naszego Zespołu Doradców.

W ramach Akademii Ubezpieczeń Open Brokers realizujemy cykliczne edycje szkoleń, które aktualizują wiedzę specjalistów z zakresu ubezpieczeń. 

 

Przekazujemy wiedzę o najnowszych produktach, specjalnych zniżkach dla Klientów i nowych rozwiązaniach. Doskonalimy umięjętności Doradców w obszarze profesjonalnego badania potrzeb Klientów i dopasowania polisy do ich oczekiwań.

 

Doradcy Open Brokers oraz Partnerzy mogą uczestniczyć w wybranych przez siebie szkoleniach przez cały rok i korzystać z wiedzy ekspertów każdego z Towarzystw Ubezpieczeniowych.

W Open Brokers już dziś jesteśmy gotowi na zapowiadane zmiany w branży pośredników ubezpieczeniowych, które obejmą obowiązkowe szkolenia doskonalące kompetencje Agentów.

 

© 2014-2018 Open Brokers