START III edycji studiów podyplomowych Open Brokers!

START III edycji studiów podyplomowych Open Brokers!

20-11-2017W weekend 9-10 grudnia wystartuje już III edycja studiów podyplomowych „Ubezpieczenia i pośrednictwo finansowe” prowadzonych przez Wydział Ekonomiczny UMCS w Lublinie we współpracy z Multiagencją Open Brokers S.A. oraz Open Finance SA.

W trzeciej edycji weźmie udział aż 17 słuchaczy – w większości związanych z branżą finansową. Przez kolejne miesiące zdobędą ekspercką wiedzę o rynku ubezpieczeń i pośrednictwa finansowego. Na pierwszym grudniowym zjeździe swoim doświadczeniem podzielą się eksperci z UMCS oraz SGH w Warszawie.

III edycja kierunku „Ubezpieczenia i pośrednictwo finansowe” to dla nas potwierdzenie, że istnieje silna potrzeba profesjonalnego przygotowania do działania w tej branży, a nasza propozycja cieszy się uznaniem rynku. Poprzez branżową wiedzę i doświadczenie praktyków dajemy naszym studentom wiele nowych możliwości. Nasz cel to promowanie etycznej i wartościowej pracy doradców, bo tylko takie podejście do biznesu i klienta ma sens i przyszłość. - mówi Tomasz Chwiejczak, prezes zarządu Open Brokers.

Ubezpieczenia i pośrednictwo finansowe od wielu lat przyciągają tysiące osób, które w tej branży chcą zbudować swój zawodowy sukces. Firmy z branży finansowej systematycznie deklarują najwyższy wskaźnik zadowolenia z sytuacji rynkowej (www.stat.gov.pl). Jednak by osiągnąć sukces w branży finansów, trzeba stale doskonalić swoje umiejętności. Rosną oczekiwania klientów, dlatego rynek ubezpieczeń i pośrednictwa finansowego potrzebuje profesjonalistów.

Program III edycji studiów „Ubezpieczenia i pośrednictwo finansowe” został zaktualizowany o wymogi nowej ustawy o kredycie hipotecznym oraz ustawy o dystrybucji ubezpieczeń, która wejdzie w życie w 2018 r.  Wykłady i warsztaty prowadzą eksperci z instytucji rynku finansowego oraz praktycy Open Brokers i Open Finance z wieloletnim doświadczeniem.

- W programie studiów podyplomowych „Ubezpieczenia i pośrednictwo finansowe” łączymy niezbędną wiedzę teoretyczną i doświadczenie biznesowe praktyków z branży finansów. Kierunek dołączył do oferty UMCS w Lublinie po to, aby dać słuchaczom wymierne korzyści, jak wzmocnienie pozycji na rynku pracy, możliwość założenia własnego, zyskownego biznesu, zawodowa niezależność – mówi opiekun merytoryczny kierunku i kierownik studiów podyplomowych dr hab. Teresa H. Bednarczyk, prof. nadzw. UMCS w Lublinie.

Więcej informacji o kierunku można znaleźć na stronie UMCS.
© 2014-2018 Open Brokers