Start II edycji studiów Open Brokers na UMCS w Lublinie

Start II edycji studiów Open Brokers na UMCS w Lublinie

12-12-2016W weekend 10-11 grudnia rozpoczęliśmy druga edycję studiów podyplomowych „Ubezpieczenia i pośrednictwo finansowe” prowadzonych przez Wydział Ekonomiczny UMCS w Lublinie we współpracy z Open Brokers oraz Open Finance.

W drugiej edycji kierunku weźmie udział 11 słuchaczy, w większości praktyków z branży finansowej. Przez kolejne miesiące będą zdobywać ekspercką wiedzę o rynku ubezpieczeń i pośrednictwa finansowego.

Swoim doświadczeniem podzielą się eksperci z instytucji rynku finansowego, renomowanych uczelni ekonomicznych oraz praktycy biznesu - menadżerowie spółek Open Brokers oraz Open Finance. W zjeździe inauguracyjnym wzięli udział eksperci z Urzędu Komisji Nadzoru Finansowego oraz Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

Cieszy nas uruchomienie II edycji  kierunku „Ubezpieczenia i pośrednictwo finansowe”. To potwierdza, że specjaliści dostrzegają wartość profesjonalnego przygotowania do pracy w tej branży. Studentom zapewniamy dostęp do branżowej wiedzy i doświadczenia praktyków. Pokazujemy możliwości rozwoju zawodowego w branży finansowej. W Open Brokers stawiamy na najwyższe standardy i profesjonalizm w branży ubezpieczeń. Mocno podkreślamy wartość etyki pracy w tym zawodzie. Pokazujemy, jak ważny jest klient, bo w każdej branży sukces zależy od spełniania jego potrzeb – mówi Tomasz Chwiejczak, prezes zarządu Open Brokers.

Program studiów „Ubezpieczenia i pośrednictwo finansowe” łączy niezbędną wiedzę teoretyczną o branży z doświadczeniem biznesowym praktyków. Wykłady i warsztaty prowadzą eksperci z instytucji rynku finansowego oraz menadżerowie z wieloletnim doświadczeniem. Dzięki takiej formule studiów, słuchacze zyskują szerokie spojrzenie na branżę z perspektywy efektywnego prowadzenia biznesu, znajomości produktów ubezpieczeniowych i finansowych oraz etyki pracy w tym zawodzie.

- W programie studiów podyplomowych „Ubezpieczenia i pośrednictwo finansowe” połączyliśmy niezbędną wiedzę teoretyczną i doświadczenie biznesowe praktyków z branży finansów. Kierunek dołączył do oferty UMCS w Lublinie po to, aby dać słuchaczom wymierne korzyści, jak wzmocnienie pozycji na rynku pracy, możliwość założenia własnego, zyskownego biznesu, zawodowa niezależność – mówi opiekun merytoryczny kierunku i kierownik studiów podyplomowych dr hab. Teresa H. Bednarczyk, prof. nadzw. UMCS w Lublinie.

© 2014-2018 Open Brokers