Start studiów podyplomowych Open Brokers na UMCS w Lublinie

Start studiów podyplomowych Open Brokers na UMCS w Lublinie

07-12-2015W pierwszy weekend grudnia 2015 r. wystartowały praktyczne studia podyplomowe „Ubezpieczenia i pośrednictwo finansowe” na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie.

Partnerem merytorycznym kierunku jest Open Brokers.

Pierwsza edycja studiów podyplomowych dla biznesu zgromadziła 12 słuchaczy. Przez kolejne miesiące będą zdobywać ekspercką i unikalną wiedzę o rynku ubezpieczeń i pośrednictwa finansowego.

Program studiów „Ubezpieczenia i pośrednictwo finansowe” łączy niezbędną wiedzę teoretyczną o branży z doświadczeniem biznesowym praktyków. Ten kierunek przynosi wymierne korzyści, jak poprawa wyników sprzedaży, efektywności działań menadżerskich oraz wzmocnienie pozycji na rynku pracy. Studia pokazują zasady efektywnego działania na rynku ubezpieczeń i pośrednictwa finansowego z punktu widzenia agenta, pośrednika finansowego, doradcy ds. ubezpieczeń, menadżera i dyrektora sprzedaży.

Ubezpieczenia i pośrednictwo finansowe od wielu lat przyciągają tysiące osób pracujących na swój zawodowy sukces. Firmy z branży finansów i ubezpieczeń deklarują najwyższy wskaźnik zadowolenia z sytuacji rynkowej (www.stat.gov.pl). Sukces w branży finansów to doświadczenie i biznesowa wiedza praktyczna. Trzeba stale doskonalić swoje umiejętności, by spełniać rosnące wymagania klientów. Rynek ubezpieczeń i pośrednictwa finansowego zdecydowanie potrzebuje profesjonalistów.

- W Open Brokers promujemy najwyższe standardy i profesjonalizm w branży ubezpieczeń. Dlatego studentom kierunku „Ubezpieczenia i pośrednictwo finansowe” dajemy dostęp do branżowej wiedzy i doświadczenia praktyków, pokazujemy możliwości rozwoju biznesu. Postawiliśmy przede wszystkim na praktyczną stronę ubezpieczeń. Wiemy, że absolwenci I edycji wykorzystają potencjał tych studiów, zbudują swój profesjonalizm w branży i umocnią pozycję zawodową. Dodatkowo dla trójki absolwentów przygotowaliśmy trzy miejsca pracy w grupie Open Finance. - mówi Tomasz Chwiejczak, prezes zarządu Open Brokers.

Więcej o kierunku studiów.

© 2014-2018 Open Brokers