Ubezpieczenia AEGON w ofercie Open Brokers

Ubezpieczenia AEGON w ofercie Open Brokers

12-06-2017AEGON dołączył do oferty ubezpieczeń na życie Open Brokers. Od maja 2017 r. Doradcy i Partnerzy mogą oferować Klientom jeszcze większy wybór w zakresie ochrony życia.

Jako pierwszy produkt z oferty AEGON wdrożyliśmy terminowe ubezpieczenie na życie i dożycie Aegon Bezpieczna Spłata.

Aegon Bezpieczna Spłata to ubezpieczenie z możliwością odzyskania wpłaconych składek. Wartość zwrotu zależy od długości trwania umowy. Przy umowie na 25 lat, po zakończeniu polisy ubezpieczony otrzymuje 100% wpłaconych składek.

Ubezpieczenie Bezpieczna Spłata oferuje malejącą sumę ubezpieczenia, jest więc dobrym rozwiązaniem dla kredytobiorców do zabezpieczenia kredytów hipotecznych.

W tramach ubezpieczenia można zabezpieczyć dodatkowo swoje zdrowie dzięki polisom od poważnego zachorowania, pobytu w szpitalu, operacji, śmierci w wyniku nieszczęśliwego wypadku, trwałego inwalidztwa lub niezdolności do pracy.

 

Aegon Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. ma 170 letnią historię, a na polskim rynku jest obecne od 18 lat.
Za swoją działalność Aegon otrzymał nagrody w kategoriach: Firma Ubezpieczeniowa Roku, Instytucja finansowa Roku 2016, certyfikat "Przedsiębiorstwo Fair Play", Platynowa Statuetka, Złota Idea – nagroda dla najlepszej reklamy telewizyjnej roku.

© 2014-2018 Open Brokers