Zostań Partnerem w ubezpieczeniach z Open Brokers

Współpraca w sieci partnerskiej

Każdy moment jest dobry, aby rozwijać swoją firmę i postawić na nowoczesny biznes. Czy startujesz, czy masz kilkunastoletnie doświadczenie w branży ubezpieczeń – nie musisz działać sam. Warto wybrać model współpracy partnerskiej z Open Brokers, który zapewni szerokie wsparcie, rozwój i umocni Twoją pozycję na rynku. 

 

Dzięki współpracy z solidnym partnerem, Agent może dużo łatwiej sprostać wyzwaniom dla branży ubezpieczeniowej. Może komfortowo rozwijać swój biznes zgodnie z nowymi przepisami prawa.

 

Open_Brokers_5_warunkow_sukcesu_agenta

 

Nowoczesny agent z technologią

Bez technologii nie ma dziś nowoczesnej agencji. Technologia oszczędza czas i ułatwia wzrost sprzedaży. Open Brokers zapewnia partnerom jeden z najlepszych systemów do sprzedaży ubezpieczeń na rynku. W jednym systemie agent kalkuluje składki ubezpieczeń majątkowych i ubezpieczeń na życie, wystawia polisy i rozlicza swoją prowizję. To funkcjonalny system obsługi klienta, który w jednym miejscu zapewnia cały proces sprzedaży. Agent korzysta także z aplikacji mobilnej – jedynej na rynku. W smartfonie skanuje kod aztec z dowodu rej. auta i zapisuje w systemie kalkulację polisy, dodaje zdjęcia pojazdu z telefonu do systemu, zarządza wznowieniami i dba o relacje z klientami. System Open Brokers zapewnia też realizację wymogów RODO i IDD. Zmiany przepisów dotyczą procesu sprzedaży ubezpieczeń, a do ich stosowania niezbędne są rozwiązania informatyczne, które opracowaliśmy i udostępniamy w systemie dla partnerów.

 

Bezpieczny agent z pakietem dużej firmy

Solidność i stabilizacja w biznesie mają największą wartość, dlatego warto korzystać z zasobów, jakie daje duży partner. Open Brokers jest strategicznym partnerem wielu TU, dzięki temu agent ma zapewnioną szybką wypłatę prowizji i atrakcyjne stawki. Stabilizację zapewnia 13-letnia historia grupy kapitałowej i wieloletnie doświadczenie zespołu. Zapewniamy polisę OC multiagenta, dopracowane procesy i dostosowanie do aktualnych regulacji na rynku (m.in., RODO i IDD). Taka współpraca to większe możliwości i komfortowy rozwój biznesu agenta.

 

Agent w komforcie ze wsparciem sprzedaży

Komfort pracy i czas mają w biznesie ogromne znaczenie. W wymagającej pracy agenta konieczne jest profesjonalne wsparcie. W Open Brokers agent ma zapewnione szybkie wdrożenie i stały dostęp do zespołu wsparcia sprzedaży w centrali. Korzysta także z panelu zgłoszeń dla nietypowych produktów oraz ma bezpośredni dostęp do koordynatorów w TU. Dzięki atrakcyjnym ofertom graficznym i generowaniu wypowiedzeń OC, zapewnia swoim klientom najwyższy standard obsługi. Wszystkie funkcjonalności wspierające agenta w sprzedaży są dostępne w systemie do sprzedaży ubezpieczeń.

 

Skuteczny agent z nowoczesnym marketingiem

W Open Brokers wiemy, że skuteczny agent musi wyróżnić się na rynku i zapewnić klientowi wyjątkową obsługę. Klienci oczekują w ubezpieczeniach tych samych nowoczesnych rozwiązań i wysokich standardów, które znają z innych branż. Zapewniamy więc materiały marketingowe najwyższej jakości, brandujemy placówki partnerów, aby wyróżniały się na tle konkurencji. Szeroko promujemy markę Open Brokers, prowadzimy portale informacyjne, które służą i klientom i agentom. Inwestujemy w narzędzia, które zapewniają nowoczesną obsługę klienta: aplikacja mobilna dla agentów, aplikacja dla klientów, innowacyjna aplikacja do badania potrzeb.

 

Wszechstronny agent z multiofertą

Klienci stale porównują i szukają najlepszej oferty, chcą też oszczędzać swój czas. Tego samego oczekują od ubezpieczeń – możliwości wyboru polisy spośród kilku propozycji i pełnej oferty w jednym miejscu. Tak działa kompleksowa ochrona klienta w Open Brokers. Dzięki niej, agent może zapewnić swoim klientom ofertę 23 ubezpieczycieli w 5 obszarach: AUTO, DOM, ŻYCIE, PODRóŻ, FIRMA. Do dyspozycji ma wiodące na rynku Towarzystwa oraz dostęp do innych produktów finansowych i systemu ratalnego dla ubezpieczeń. Dla klienta jest więc wszechstronnym doradcą, który spełnia jego rosnące oczekiwania.

 

 

Liczy się pewność i stabilna współpraca

Open Brokers należy do dużej grupy kapitałowej, dlatego zapewniamy Ci przejrzystość, terminowość i pewność rozliczeń finansowych.
Zachowujesz niezależność biznesu, nie ponosisz kosztów typowych dla franczyzy, utrzymujesz pełne przychody ze sprzedaży ubezpieczeń.

Multioferta Open Brokers - zadbaj o swojego Klienta kompleksowo 

Z Open Brokers zapewniasz Klientom pełną ochronę - ubezpieczasz dom i samochód, firmę, podróż oraz zdrowie i życie. Dysponujesz ofertą 23 Ubezpieczycieli (cenionych i popularnych wśród Klientów). Możesz się wyróżnić i zaproponować coś więcej - dzięki produktom specjalnym na wyłączność. Dodatkowo możesz poszerzyć swoją ofertę o inne produkty finansowe.

Zadbaj o komfort swojej pracy

Rozliczasz się z jednym Partnerem i korzystasz ze wsparcia jednego Koordynatora, który dobrze zna Twoją firmę i Twoje potrzeby.
Od pierwszych szkoleń i wdrożenia, poprzez rozmowę z Klientem, aż do rozliczenia Twojej sprzedaży - na każdym etapie korzystasz z pełnego wsparcia.
Pracujesz w profesjonalnym systemie, który oszczędza Twój czas. Porównujesz oferty 23 TU (ubezpieczenia majątkowe oraz UNŻ w jednym miejscu), możesz przygotować przejrzyste oferty, wystawiasz polisy i zarządzasz swoimi rozliczeniami. Masz do dyspozycji Aplikację Mobilną, która przyśpiesza i ułatwia wszystkie Twoje działania.

Rozwijaj swój biznes nowocześnie

Razem z nami możesz więcej. Ubezpieczenia i Klienci zmieniają się - bądź z nimi na bieżąco.
Klienci chcą porównywać i mieć wybór.
W Open Brokers korzystasz z nowoczesnej platformy do sprzedaży ubezpieczeń i Aplikacji Mobilnej - porównujesz, przedstawiasz oferty graficzne - odpowiadasz na potrzeby Klientów.
Możesz czerpać z siły znanej marki i wykorzystać nasze działania marketingowe do rozwoju swojej firmy.
Śledzimy trendy, jesteśmy aktywni w mediach społecznościowych, realizujemy projekty edukacyjne - zmieniamy ubezpieczenia w Polsce na lepsze. Dołącz do nas!

Twój pakiet korzyści

Pamiętaj! Otrzymujesz rynkowe stawki prowizyjne, więc zachowujesz swój pełny przychód, a jednocześnie zyskujesz:

 • komfort rozliczeń z jednym partnerem
 • pełne wsparcie w codziennej pracy
 • nowoczesny system do sprzedaży ubezpieczeń
 • ofertę 23 TU w zakresie majątku i życia
 • program rat Smart11
 • Aplikację Mobilną w pełni zintegrowaną z systemem
 • szybkie wdrożenie i system szkoleń
 • wsparcie marketingowe
 • polisę OC Multiagenta
 • dostęp do aktualnej wiedzy o rynku
 • udział w projektach i szkoleniach - doskonalenie umiejętności

 

Open_Brokers_pakiet_korzyści

System Open Brokers zaprojektowaliśmy, opierając się na wieloletnim doświadczeniu najlepszych specjalistów w branży ubezpieczeń.

Dowiedz się więcej o systemie Open Brokers >>

System powstawał i jest stale doskonalony w ścisłej współpracy z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi.

Platforma Open Brokers zyskała liczne rekomendacje, między innymi za najlepszy proces wdrożenia na linii Multiagencja - TU.

Dokładność obliczeń składki gwarantuje nam technologia web service - czyli bezpośrednie (automatyczne) połączenie z systemami Ubezpieczycieli.

 

Poznaj swoje korzyści z pracy w systemie Open Brokers:

 • ubezpieczenia AUTO DOM ŻYCIE w jednym systemie - to jedyna platforma na polskim rynku, która łączy sprzedaż ubezpieczeń majątkowych i życiowych
 • kalkulacje składek są precyzyjne dzięki bezpośredniemu połączeniu z systemami TU
 • obsługa systemu Open Brokers jest intuicyjna - ubezpieczenia stają się proste jak nigdy wcześniej
 • w jednym systemie zamykasz cały proces sprzedaży - od wpisania danych, do kalkulacji, generowania oferty, aż do wystawienia polisy i rozliczenia prowizji - WSZYSTKO W JEDNYM MIEJSCU
 • zyskujesz możliwość porównania kilkunastu ofert i prezentacji graficznej dla Klienta - nie wpisujesz już danych do kilku systemów
 • w jednym narzędziu możesz zrealizować większość zapytań swoich Klientów
  (najważniejsze ubezpieczenia i najpopularniejsze TU)
 • otrzymujesz pełny dostęp do statusu polisy
 • masz podgląd do rozliczeń prowizji i dostęp do statystyk sprzedaży
 • komunikujesz się z helpdesk za pośrednictwem systemu
 • bank wiedzy jest zawsze pod ręką
 • możesz wygenerować wypowiedzenie polisy OC z poziomu systemu
 • możesz wygenerować gotowe zestawienie prowizyjne i fakturę za swoją sprzedaż
 • dzięki innowacyjnej aplikacji mobilnej łączysz się wygodnie ze swoim kontem w systemie - skanujesz kod Aztec z dowodu rejestracyjnego do nowej kalkulacji, wykonujesz szybkie kalkulacje polis komunikacyjnych kilku TU, dodajesz zdjęcia bezpośrednio z telefonu do systemu, zarządzasz sprzedażą z dowolnego miejsca, wysyłasz cenne informacje swoim Klientom, dbasz o wznowienia.

 

W Open Brokers możesz korzystać z jedynej na polskim rynku aplikacji mobilnej do sprzedaży ubezpieczeń i zarządzania sprzedażą.

 

Bądź nowoczesnym Agentem!

Oszczędzaj swój czas!

Poznaj zalety aplikacji Open Brokers >>

 

 • Połącz się wygodnie między systemem Open Brokers a aplikacją.
 • Skanuj kod Aztec z dowodu rejestracyjnego, a dane zaczytają się automatycznie do nowej kalkulacji, która czeka na Ciebie w systemie.
 • Dołącz wygodnie zdjęcia i skany dokumentów bezpośrednio z telefonu do polisy w systemie.
 • Kalkuluj szybkie oferty kilku Towarzystw bezpośrednio z aplikacji.
 • Zarządzaj sprzedażą i wznowieniami.
 • Wysyłaj powiadomienia do swoich Klientów - o badaniu technicznym, wznowieniu, urodzinach.
 • Bądź na bieżąco z wiedzą o ubezpieczeniach.

Open_Brokers_aplikacja_mobilna

 

Dzięki współpracy z Open Brokers Twoja Agencja Ubezpieczeniowa rozwinie się dynamicznie!

 

 • Zyskasz dostęp do oferty 23 Towarzystw Ubezpieczeniowych - zapewnisz szeroki wybór swoim Klientom.
 • Jeśli koncentrujesz się na doradztwie w ubezpieczeniach majątkowych - uzupełnisz swoją ofertę o ubezpieczenia na życie i zapewnisz kompleksową ochronę dla swoich Klientów.
 • Jeśli koncentrujesz się na doradztwie w ubezpieczeniach na życie - uzupełnisz swoją ofertę o ubezpieczenia majątkowe.
 • Wyróżnisz się dzięki produktom specjalnym na wyłączność Partnerów Open Brokers.
 • Zachowasz swoje przychody i niezależność, a zyskasz wsparcie i zalety współpracy z jednym partnerem.
 • Zbudujesz renomę na lokalnym rynku, współpracując ze znaną marką.
 • Zwiększysz swoją sprzedaż, bo wzrośnie rozpoznawalność Twojej firmy.
 • Dzięki szkoleniom będziesz stale doskonalić swoje umiejętności Doradcy ds. Ubezpieczeń.
 • Będziesz nowoczesnym Agentem Ubezpieczeniowym, który korzysta z najnowszych rozwiązań dostępnych na rynku.
 • Nowoczesna platforma informatyczna zapewni Ci komfortową pracę i lepszy kontakt z Klientem - porównasz oferty TU dokładnie i szybko.
 • Zyskasz czas na rozwój własny i rozwój biznesu.
 • Będziesz profesjonalistą, który śledzi trendy i zmiany na rynku.
 • Twoja firma będzie pod ochroną polisy OC Multiagenta Open Brokers.
 • Skorzystasz ze wsparcia marketingowego online (poprzez akcje w mediach społecznościowych).
 • Swoim Klientom przekażesz unikalne materiały marketingowe i gadżety.
 • Będziesz współpracować z firmą, która ma misję, realizuje liczne projekty i jest zaangażowana społecznie.


Dzięki współpracy z Open Brokers Twoja firma rozwinie się dynamicznie.

Otwórz się na ubezpieczenia!

 

 • Jako pośrednik finansowy oferujesz swoim Klientom kredyty hipoteczne - warunkiem uruchomienia kredytu jest ubezpieczenie nieruchomości i życia kredytobiorcy.
 • Ubezpieczenia to regularne odświeżenie kontaktu z Twoim Klientem, to szansa na regularną analizę jego potrzeb finansowych, to również polecenia i rekomendacje.
 • Dzięki ubezpieczeniom Klient zostaje z Tobą na wiele lat.
 • Dzięki ubezpieczeniom wzmacniasz swój wizerunek na rynku lokalnym jako profesjonalista, który kompleksowo dba o swoich Klientów.
 • Siłą ubezpieczeń są wznowienia, dlatego zaufanie jest tak ważne w tym biznesie.

 

Open Brokers dla Twojego biznesu:

 • Intuicyjny system sprzedaży polis i przyjazny interfejs sprawia, że ubezpieczenia stają się tak proste, jak nigdy wcześniej. Jeden system realizuje większość zapytań Twoich Klientów.
 • W nowoczesnej platformie porównujesz oferty kilkunastu TU, wystawiasz polisy i zarządzasz swoją sprzedażą.
 • Dysponujesz kompleksową ofertą dla Klienta - najlepsze TU, przemyślane produkty i pakiety specjalne są gwarancją zadowolenia Klientów.
 • Nawiązujesz stabilną współpracę z silnym partnerem, a jednocześnie utrzymujesz pełną niezależność.
 • Zapewniamy Ci profesjonalne wdrożenie do roli Doradcy ds. Ubezpieczeń.
 • Pełne wsparcie koordynatorów sprawi, że Twoje rozmowy z Klientem będą komfortowe i profesjonalne.
 • Otrzymasz komplet materiałów i gadżetów - niezbędnych narzędzi dla profesjonalnego doradcy.
 • Skorzystasz ze wsparcia marketingowego (optymalny branding placówki i wsparcie online).
 • Swoją prowizję rozliczysz terminowo i bez przeszkód w module rozliczeń prowizji.
 • Twój pakiet korzyści to: rynkowe stawki prowizyjne + gwarancja wsparcia sprzedaży + proste rozliczenia z jedną firmą + polisa OC Multiagenta.

Partnerzy Open Brokers, których ubezpieczenia możesz oferować swoim Klientom:

 • Aegon TU na Życie S.A.
 • TUiR Allianz S.A.
 • T.U. Allianz Życie Polska S.A.
 • AXA Życie T.U. S.A.
 • Benefia
 • STU Ergo Hestia S.A.
 • STU na Życie Ergo Hestia S.A.
 • Generali T.U. S.A.
 • Generali Życie T.U. S.A.
 • HDI
 • INTER Polska TU S.A.
 • InterRisk TU S.A. VIG
 • Link4 T.U. S.A.
 • Nationale-Nederlanden T.U. na Życie S.A.
 • MTU
 • Open Life TU Życie S.A.
 • Proama
 • Prudential
 • PZU SA
 • UNIQA TU S.A.
 • TUiR WARTA S.A.
 • Wiener TU S.A. VIG

 

 Grupa CDF Sp. z o.o.

"Współpraca z Open Brokers uzupełniła ofertę naszej firmy"

ocena wsparcia ze strony firmy - zdecydowanie pozytywnie
ocena warunków prowizyjnych - rynkowe, można liczyć na większe prowadząc biuro multibrokera ubezpieczeniowego, ale jak dla nas taka opcja mija się z celem
ocena systemu - system intuicyjny, jak najbardziej pozytywne opinie
terminowość rozliczeń - brak zastrzeżeń
ocena oferty TU - potrzebujemy więcej ofert na ubezpieczenie domu i mieszkania
ocena kompetencji - 10/10
okres współpracy- od 02.2015 r.
doświadczenie w ubezpieczeniach - ubezpieczenia życiowe, majątkowe, różnego rodzaju inwestycje

 

Usługi Finansowe Iwona Gużel-Hinc

"Bardzo kompetentna Koordynatorka, chętna do pomocy i z odpowiednią wiedzą, dobrze rozwiązane produkty ubezpieczeniowe"

ocena wsparcia ze strony firmy – wybijające się
ocena warunków prowizyjnych - porównywalne
ocena systemu - super
terminowość rozliczeń - zawsze można udoskonalić
ocena rzetelności – czy można ufać firmie – jak najbardziej
ocena oferty TU – bardzo dobra
ocena kompetencji – wybijające się
okres współpracy – od 02.2015 r.
doświadczenie w ubezpieczeniach – 23 lata

W Open Brokers rozwijamy się dynamicznie!

 • Do naszej sieci Partnerów przystąpiło już 500 agencji ubezpieczeniowych i firm z branży pośrednictwa finansowego.
 • W zespole doradców pracuje z nami już 2000 OWCA.
 • Zaufało nam już 100.000 Klientów, ubezpieczając z Open Brokers swoje życie, zdrowie, majątek prywatny i firmy.
 • W ofercie mamy ubezpieczenia 23 Towarzystw Ubezpieczeniowych.
 • System sprzedaży Open Brokers jako jedyny na rynku oferuje możliwość porównania i wystawienia polisy majątkowej i na życie.
 • W całej Polsce mamy blisko 100 oddziałów, w których nasi Klienci mogą zadbać o swoją ochronę ubezpieczeniową.
 • Realizujemy projekty edukacyjne - Akademia Finansów i Ubezpieczeń dla studentów uczelni wyższych oraz Studia Podyplomowe "Ubezpieczenia i pośrednictwo finansowe" na UMCS w Lublinie.


Kontakt dla Partnerów


© 2014-2023 Open Brokers